Niebezpieczni, emocjonujący

W świecie uczuć tak naprawdę nigdy nie możemy być pewni czego mamy się spodziewać. Chyba każdy ma za sobą jakieś doświadczenia, które mogą być dowodem na to, że miłość to tak naprawdę wielka gra, gdzie nie tak łatwo można przewidzieć zwycięzców. To dopiero okaże się na końcu życia, kiedy człowiek będzie robił swoje podsumowanie. Miłość jest w stanie przynieść nam wiele. Nawet bardzo dobre książki, które dosłownie pochłania się w jeden wieczór, ponieważ są tak dobre, że nie sposób się od nich oderwać. Do takich książek na pewno należy “Racer” Katy evans.

Real

Całkiem możliwe, że czytelnicy będą już kojarzyli nazwisko tej autorki, bowiem ta pozycja należy do serii “Real”. Tym razem Katy Evans zaprasza do czytania tomu siódmego. Wszystkie sześć wcześniejszych pozycji sprawiły, że czytelniczki za nic nie mogły doczekać się kolejnej pozycji. Aby móc poznać tom siódmy warto sięgnąć po wcześniejsze części, żeby móc lepiej rozeznać się w sytuacji. Racer ze sklepu TaniaKsiazka to historia, która mówi o 22 -letnim przystojniaku. Racer Tate – takie imię zobowiązuje. Chłopak jest synem doskonale znanych z wcześniejszych pozycji Brooke i Remingtona. Co prawda jego ojciec był bokserem i miał nadzieję, że syn pójdzie w jego ślady, ale mając takie imię nie można igrać z losem.

Kobieta z misją

Racer Tate jest doskonale znany jako najszybszy kierowca wyścigowy w…nielegalnych wyścihach ulicznych. Adrenalina jaka towarzyszy podczas takich wyścigów stała się dla niego uzależniająca. Lana Heyworth jest najmłodsza w rodzinie. Jej ojciec utopił wszystkie pieniądze w stajni formuly F1. Jej bracia mają jasną rolę do wykonania w stajni, która ma ostatnią szansę na to, aby się podnieść z wielkiego upadku. Lana do tej pory raczej przez mężczyzn ze swojej rodziny nie była traktowana poważnie. Ona jednak chce pokazać, że ją stać na coś więcej niż tylko przygotowywanie kawy. W tym celu udaje się na wyścig do Indianapolis, gdzie chce znaleźć najlepszego kierowcę, który będzie w stanie uratować rodzinny biznes. Los tak sprawia, że na jej drodze stanie Racer. Co prawda dziewczyna doprowadza do kolizji, uszkadzając jego brykę, ale ona chce go mieć. Wierzy, że to Racer jest w stanie uratować jej rodzinę. To ona ma siedzieć za kierownicą bolidu, który poprowadzi ich do zwycięstwa. Oboje zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Lana jest niedostępna, a Racer nie chce ujawniać pewnych sekretów. Tylko, że w pewnym momencie będzie musiał, aby przetrwać. I jak się okazuje tylko Lana będzie mu wtedy w stanie pomóc.

Książka zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com